OŚRODEK WCZASOWY "GROŃ"- PLACÓWKA ZAPRASZA DO WSPÓŁPRACY BIURA PODRÓŻY, ORGANIZATORÓW TURYSTYKI I WYPOCZYNKU DLA DZIECI I MŁODZIEŻY, SZKOŁY, KLUBY SPORTOWE, JAK  RÓWNIEŻ WSZYSTKIE INNE PODMIOTY ZAJMUJĄCE SIĘ ORGANIZACJĄ OBOZÓW I ZIMOWISK DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ OFERTĄ


 

Zimowiska góry  - ferie zimowe dla dzieci Białka Tatrzańska, obozy narciarskie

Organizujemy wypoczynek zimowy dla dzieci i młodzieży w różnym wieku (7-18 lat). Zimowiska

Proponujemy obóz zarówno dla osób początkujących jak i zaawansowanych, tak aby każdy mógł wybrać coś dla siebie:

Oferujemy atrakcyjne cenowo pobyty wraz z pełnym programem, wykwalifikowaną kadrą wychowawców, instruktorów oraz zapewniamy transport do i z ośrodka dla uczestników obozu. Niezapomniane ferie zimowe Białka Tatrzańska !

 

Ośrodek Wczasowy "Groń"  Placówka położony jest w miejscowości Groń. Jest to jedna z urokliwych miejscowości na terenie Podhala położona u podnóża Tatr przed wjazdem do Białki Tatrzańskiej. Można tutaj doskonale odpocząć i nabrać sił oraz energii. Oferujemy pokoje 2, 3, 4, 5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym znajdują się w budynku głównym  oraz całorocznych domkach drewnianych. Każdy pokój w domku ma oddzielne wejście z zewnątrz, łazienkę oraz TV. Na terenie całego obiektu jest internet Wi-Fi.

Na terenie naszego kompleksu znajdują się: stół do ping-ponga, piłkarzyki, bilard, sauna, pizzeria, grill, sala do zajęć rekreacyjnych, wypożyczalnia gier planszowych.

Zimowiska z Ośrodkiem Wczasowym GROŃ - ferie zimowe dla dzieci Białka Tatrzańska, obozy narciarskie.

 

W każdym 7 - dniowym turnusie organizujemy ognisko z pieczeniem kiełbasek i dyskotekę.

 

Szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie 18 26 563 43 lub e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.